Poniedziałek, 2017-12-11
Biny, Damazego

Skarby z przeszłości

Jesteś tu: » Strona startowa » Skarby z przeszłości

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w roku szkolnym 2013/14 obchodzi jubileusz 110 lat istnienia.

W tym dziale będziemy prezentować zdjęcia i dokumenty związane z przeszłością naszej szkoły.

Prosimy dawnych uczniów i ich rodziny o podzielenie się z nami swoimi skarbami- starymi zdjęciami, świadectwami szkolnymi, pamiątkami. Bycie absolwentem szkoły o tak długiej tradycji to powód do dumy.

Skany i zdjęcia materiałów archiwalnych zamieścimy na szkolnej stronie. Dziękujemy!

Kontakt w tej sprawie- administrator strony, redakcja SP Zakrzów online oraz sekretariat Szkoły.

Seria wspaniałych szkolnych zdjeć sprzed lat- zapraszamy do podziwiania, wspominania i rozpoznawania znajomych twarzy...

Dziękujemy  p. Annie Ptasznik za udostępnienie jej archiwum.

Rok szkolny 1958/59.

Niestety, nie znamy nazwisk osób na fotografii. Jeśli ktoś z Państwa kogoś rozpoznaje, będziemy wdzięczni za kontakt.

Za udostępnienie zdjęcia dziękujemy P. Bogusławie Tomczyk.

Poniżej świadectwa z klas 1-3 z lat 80-tych.

Rok 1982, kl. II

Ostatni rząd, od lewej: Barbara Piwowarczyk, Kinga Kozik, Mariusz Sitko, Robert Sochacki, Marcin Kałuża, Józef Dybczak, Piotr Korpała, Adam Trela

Środkowy rząd, od lewej: Stanisława Pieprzyca, Joanna Siwek, Dorota Leśniak, Monika Sadko, Tomasz Ptak, Jarosław Szeląg, Anna Płonka, Elżbieta Dyl

Pierwszy rząd, od lewej: Bogusława Nowak, Monika Piwowarczyk, Jadwiga Marek, Katarzyna Twardzik

Dziękujemy serdecznie P. Bogusławie Tomczyk za udostępnienie zdjęcia.