Poniedziałek, 2017-12-11
Biny, Damazego

Jesteś tu: » Strona startowa » Dla rodziców

Ofertę Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków w imieniu Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń

Ergo Hestia S.A. proponujemy Państwu zawarcie umowy ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2017/18.

Suma Ubezpieczeń (zł) 14,000,00 w dniu 1 stycznia 2016r. weszła w życie Ustawa z dnia 11 września 2015r. o działalności ubezpieczeniowej reasekuracyjnej co oznacza, iż obecnie jest powszechnie obowiązujący aktem prawnym oraz w całości zastępuje  Ustawę o działalność ubezpieczeniowej z dnia 22 maja 2003r.

Obowiązki te powiela zapis art. 7 ust. 2 pkt. 6 Kadry Nauczycielskiej.

Dyrektor szkoły odpowiedzialny jest w szczególności za zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę.

STU ,,ERGO HESTIA’’ S.A. Oddział w Krakowie ul. Długa 44/6                                                    tel. 12/411- 89-92.

Zbieramy środki na renowację nagrobków

Społeczny Komitet Odnowy i Szkolne Koło Wolontariatu Szkole Podstawowej im. Św. Jana Bosko w Zakrzowie oraz Parafia pod  wezwaniem Apostołów Piotra i Pawła w Bodzanowie zapraszają do udziału w zbiórce środków na  renowację najstarszych nagrobków na cmentarzu w Bodzanowie. Tegoroczna  kwesta odbędzie się  1listopada 2017r. - na cmentarzu w Bodzanowie oraz w każdą niedzielę listopada – przed kościołem w Bodzanowie.

Zbiórka przeznaczona jest  na odnowienie nagrobka  córki pierwszego kierownika Szkoły Podstawowej w Zakrzowie  Niusi Czupryny.

Społeczny Komitet Odnowy

Szkolne Koło Wolontariatu

Ks. Proboszcz Parafii w Bodzanowie

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Zakrzowie

Serdecznie prosimy o przychylność i finansowe wsparcie naszej akcji.

Zebrania z rodzicami klas IIa,b -VI

odbędą się dnia 17.05.2017r. o godz. 17.30

---------

SZKOLNY ZESTAW   PODRĘCZNIKÓW  NA  ROK  SZKOLNY  2016/17 dla wszystkich klas

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dyrektor Szkoły informuje, że 21.06.2016 o godzinie 18.00 na sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przedszkolnych (wszystkie grupy : Grupa młodsza, Starszaki i Zerówka)

PODZIĘKOWANIE

W imieniu Uczniów pragnę serdecznie podziękować Rodzicom za wsparcie rzeczowe dla naszej szkolnej biblioteki.

Dzięki  zakupom ze środków pozyskanych na festynie rodzinnym 2015 znacznie zwiększono księgozbiór, uzupełniając go o pozycje cieszące się dużą poczytalnością , rozbudzające ciekawość poznawczą uczniów. Zaprenumerowano czasopisma dziecięce. Biblioteka została wyposażona w nowy komputer wraz  ze specjalistycznym oprogramowaniem.

Środki są na bieżąco wydatkowane. Bibliotekarz pozostaje w kontakcie z Rodzicami i w miarę ukazywania się kolejnych tytułów serie są uzupełniane (zatem część funduszy nadal jest niezbędna).

Jeszcze raz wyrażam wdzięczność za pomoc i zaangażowanie szczególnie Pani Dorocie Naglik, Pani Małgorzacie Szeląg i Pani Sylwii Rakoczy.

Dedykuję Paniom myśl Wojciecha Bogusławskiego:

" Milsze jest człowiekowi jedno drzewo, które zasadził niż cały ogród przez innych zasadzony."

Z wyrazami wdzięczności

Bibliotekarz Urszula Michalska

Do punktu Przedszkolnego zostały przyjęte wszystkie dzieci, które na dzień 1.09.2016 ukończyły 2,5 roku.

--------------------------------------------------------------------------

LISTA  DZIECI PRZYJĘTYCH DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO Grupa starsza  2016/2017

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO Grupa młodsza 2016/2017

--------------------------------------------------------------------------

"Ważne lekcje" to projekt realizowany w ramach programu rządowego "Bezpieczna i przyjazna szkoła"

Platforma internetowa "Ważne lekcje" powstała z myślą o uczniach, rodzicach i nauczycielach, którzy w jednym miejscu znajdą wskazówki, jak radzić sobie z zagrożeniami współczesności: cyberprzemocą, agresją i narkotykami oraz jak prowadzić zdrowy tryb życia dzięki aktywności fizycznej i zrównoważonej diecie.